Geniş Alan Ağları ( WAN )

picture

Geniş Alan Ağları ( WAN )

Yapısal kablolama

Günümüzde pek çok şirketin yönetim, üretim, satış, servis, depolama ve sevkiyat faaliyetleri birden fazla yerden gerçekleştirilmektedir. Bölge müdürlükleri oluşturulmakta, lojistik merkezleri şehrin trafiğinden çıkarılıp alan maliyetlerinin daha düşük olduğu yerlere taşınmakta, müşterilere daha yakın olmak için çok farklı lokasyonlarda temsilcilikler kurulmaktadır. Bu dağıtık yapı kendi verisini oluşturmaya başlar. Bu verilerin bulunduğu lokasyonlarda kalması hem yönetimsel hem de karar aşamalarında işletmeleri yanlış kararlar almasına ya da doğru kararları geç olarak almasına yol açabilir. Bu tarz dağıtık yapıdaki bir kurumun verilerinin merkezileştirilmesi hem bilgi yönetimini kolaylaştıracak hem de kurum için kritik olan kararların daha sağlıklı alınmasına yardımcı olacak verilerin oluşturulmasına katkıda bulunacaktır. Farklı lokasyonlardaki stoklarınızı anlık görebilir, satışı yapılmış ve sevk edilmeyi bekleyen ürünlerin neler olduğunu görebilir yada ürünlerinizin bölgelere göre ne tarz hizmet gereksinimleri içerisinde olduğunu hızlı ve anlık olarak ölçümleyebilirsiniz. Böylece kullanılan ERP / CRM gibi yazılımlarınızın raporlamalarının kurumunuz gerçeğini yansıttığından emin olabilirsiniz.

Farklı lokasyonlarınız arasında oluşturulacak olan bir geniş alan ağı çözümü bilgilerin merkezileştirilmesinin yanı sıra kaynaklarında daha verimli olarak kullanılmasını sağlayacaktır.

Ağ çözümlerinde Cisco ,HP , 3Com, Avaya, gibi dünya genelinde kendini kanıtlamış ürünlerle çözümleri en iyi şekilde ve anahtar teslimi olarak sunmaktayız.

Geniş Alan Ağları ( WAN )Uygulamalarımız