Hizmetlerimiz

picture

Hizmetlerimiz

picture

Danışmanlık:

BerDATA ,İster Networking çözümlerimiz konusunda ,ister Sistem odası tasarım ve Uygulama çözümlerimizde istenirse Yazılım çözümlerimizde olsun müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek şekilde topolojinin oluşması ve ihtiyaçların tespiti noktasında Uluslar arası kalite standartları gereği Danışmanlık hizmetini en iyi şekilde sağlamayı amaç edinmiştir.

Projelendirme:

Müşterilerimizde kurulması tasarlanan çözümlerimizin uzman mühendis ve teknik personelimiz ile , gerekli altyapı ve topoloji çalışmaları etüd edilerek Uluslar arası kalite standartları doğrultusunda gerekli olan malzemeler ile birlikte Projelendirilmesi ve uygulanması Anahtar teslimi olarak sağlanmaktadır.

Malzeme Temini:

BerDATA müşterileri için karar vereceği malzemelerin kalite standartlarına önem vermektedir.Ülkemizde ve dünyada genel kabul görmüş, satıl ve sonrası destek konusunda Organizasyonları olan,uyumluluk ve teknik sorunlar oluşturmayan malzemelerin temini sağlanmakta ve satış sonrası istenmesi durumunda sözleşmeli hizmetini planlamaktadır.Firmamız birçok uluslar arası markanın Çözüm Ortağı statüsünde çalışmaktadır.

Süpervizörlük:

Berdata olarak satışını yaptığımız tüm ürünlerin projelendirilmesi ve montajı için gerekli olan Süpervizörlük hizmetini vermekteyiz.

Uygulama & Montaj & Kurulum:

Çözüm ortağı olduğumuz ve müşterilerimizde projelendirdiğimiz tüm malzemelerin Uygulama & Montaj ve kurulumunu konusunda uzman personelimiz ile Anahtar teslim olarak sağlamaktayız.

Bakım Sözleşmesi:

İster firmamız tarafından satışı ve kurulumu yapılsın ,isterse müşterimizde var olan bir yapı olsun her iki yapı için müşterimizin beklentilerini en iyi şekilde sağlayacak şekilde Bakım hizmeti sözleşme dahilinde sağlanmaktadır. İstek ve ihtiyaca bağlı olarak bu hizmetimizi günlük, haftalık veya aylık bazda olmak üzere planlamak mümkün olmaktadır.

Sistem Hizmetleri;

• Sunucu Kurulum ve Bakım
• Sanallaştırma (Virtualization) Uygulamaları
• Kullanıcı Donanımları Kurulum ve Bakım gibi hizmeti,
• Veri Yedekleme ve depolama hizmetleri,
• Yazılım Hizmetleri
• Bakım Hizmetleri