Kabinet Tasarımı

picture

Kabinet Tasarımı

kabinet tasarımı

KABİNET TASARIMI

          Sistem odası donanımlarının fiziksel muhafazası ve aynı anda da kolay operasyonel şartlarda hizmet vermesi , Server kabinetlerinin gerekliliğini sağlayan en öncelikli sebeplerdendir. Ayrıca Aktif / Pasif dağıtım kabinetleri de bu sistemin bir diğer düşünülmesi gereken donanımlarıdır.
          Yüksek ağırlıklara dayanıklı frame yapısı , yüksek soğutma dinamikleri yaratan perforeli dizaynı , titreşim ve sarsıntı önleyici destekleyicileriyle donatılmış kapalı ve açık gövde rack kabinetler , yüksek bütçeli hassas sistemlerinizi güvence altına almaktadır.

Soğuk & Sıcak Koridor

          BerDATA Profesyonel Datacenter çözümlerinde verimli kullanım olanağı, minimum işletme maliyetleri sağlamak amacı ile ülkemizde ve dünyada faaliyet gösteren yerli ve yabancı , ağır yüklerin mukavemetini sağlamak için özel tasarlanmış kabinleri ( ESTAP , RİTTAL, CANOVATE) ağır hizmet tip kullanım sağladığı gibi, IP20 veya IP55 standartlarında suya, toza ve mekanik darbelere koruma sağlamayı amaçlamaktadır.
          Yerli kabin üreticlerimizden ESTAP markasının Sıcak, soğuk koridor uygulamaları, kapalı soğutma sistemleri, yönetilebilir, ölçülebilir ve izlenebilir priz modülleri , kabinet ve datacenter yönetim ve izleme sistemlerini bir bütün olarak projelerimizde uyguladığımızı ve projeler geliştirdiğimizi söyleyebililiriz.
Profesyonel kablo yönetimi, özel kablo kanalları ve tavaları, KVM switcler ve konsollar ve Datacenter'larınız da kullanabileceğiniz tüm malzemeler firmamız tarafından sağlanabilmekte ve projelendirilip sunulmaktadır.

• Sıcak Koridor, Soğuk Koridor Uygulamaları,
• Yalıtılmış Soğuk Koridor,
• Yalıtılmış Sıcak Koridor,
• Cold Koridor için Perfore Kapı Uygulaması ( Açık – Kapalı ) ,
• Devre Soğutma Çözümleri( Sıralı ve doğrudan Kabin soğutma ) ,

Kabinet Tasarımı
Kabinet Tasarımı
Kabinet Tasarımı
Kabinet Tasarımı
Kabinet Tasarımı
Kabinet Tasarımı
Kabinet Tasarımı
Kabinet Tasarımı