KONTEYNER DATACENTER ÇÖZÜMLERİ

picture

KONTEYNER DATACENTER ÇÖZÜMLERİ

iklimlendirme

KONTEYNER DATACENTER ÇÖZÜMLERİ

BerDATA ; Taşınabilir ( Konteyner ) data center çözümlerinde dünyada genel kabul görmüş Rittal Taşınabilir Veri Merkezi (RPDC) ve AST Taşınabilir Data center çözümlerini profesyonel ekibi ile tasarlamakta ve uçtan uca çözüm sağlamaktadır.
Müşteri beklentilerine göre değişik hacim ve ebatlarda planlanan Konteyner Datacenter çözümlerinde , Cold koridor ( soğuk – sıcak hava koridoru ) iklimlendirme sistemli, hacme göre planlanmış FM-200 veya Novec 1230 ile planlamış Gazlı yangın Algılama ve söndürme sistemli, Kalsiyum Sülfat Yükseltilmiş döşeme panelleri, Güvenlikli kartlı kapı geçiş sistemli, İsteğe ve kapasiteye bağlı olarak Kabin temini, Kabin yerleşkesi ve güç temini ( kesintisiz Güç kaynağı ) planlanabilmektedir. Kabinlerin ve oda içerisindeki kablolama kullanılacak donanım envanterine göre özel planlanmaktadır.
Alternatif ve isteğe bağlı olarak sistemlerin Uydu bağlantıları ve Jeneratör uygulamaları da planlanabilmektedir. Taşınabilir ( Konteyner ) Datacenter'lar risk ve bulundukları yerlere göre özellikli seçilebilir ve uygulaması yapılabilmektedir.
Modüler yapısı nedeni ile ileriye dönük beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek özellikte sağlanabilmektedir. N+1 yedekli soğutma sistemi planlanabilmektedir.Soğutma gücü kapasitesi oda içerisindeki ısıl güce bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

İstediğiniz yere karayolu ile veya deniz yolu ile taşıma imkanı bulabilirsiniz.
Talep ve ihtiyaçlarınızda mobil Konteyner Datacenter'ınızı planlayabilir, projelendirebilir , ileriye dönük tüm beklentilerinize cevap verebilecek bir formatta hazırlayabiliriz.
Her türlü soru, görüş ve önerilerinize açık olduğumuzu belirtiriz.