Kurumsal

picture

KURUMSAL

picture


      BerDATA; 2000 yılında Kurumsal firmalara ve Kurumlara Anahtar teslimi çözümler sağlayan yapı ile kurulmuştur. Yapısal Kablolama, Networking , LAN & WAN & Kablosuz Çözümler , İnternet Güvenliği, Sanallaştırma Çözümleri, Sistem Destek ve Outsource Hizmetleri, Sistem Odaları Tasarım ve uygulamaları ile birlikte, yazılım çözümleri tarafında grup şirketlerimizden Anet Yazılım Danışmanlık şirketimizin ürettiği ve son dönemde kanunla resmileşen 5651 yasasına uygun Log Yönetimi Yazılımları,Envanter Yönetimi Yazılımı, Network Trafik Yönetimi yazılımı, İnternet Güvenliği ,ISO 27001 Veri Güvenliği gibi çözümlerin Türkiye dağıtıcılığını üstlenmiştir.

Yazılımlarımız Türkiye genelinde bayi organizasyonu ile planlanmaktadır.
     İşletmelerde veya kurumlarda Firewall cihazları olsun veya olmasın yazılım çözümlerimizde kanunun öngördüğü Loglama ( hash ) yapılabilmektedir. Bu birçok yazılımın sağlayamadığı bir özelliktir. Müşterilerimize bu anlamda ciddi avantaj sağlamaktadır.
     Log Yönetimi yazılımlarımızın dışında kullanıcı sayısı belli seviyelere ulaşmış kamu ve özel şirketlerde Envanter Yönetimini kolaylaştıracak Envanter Yönetimi yazılımı da detayları ile anlatılmıştır. Yerli ve yabancı bir çok yazılımdan hem performans,hem teknoloji hem de fiyat avantajı üstünlüğümüz bulunmaktadır.Müşterilerimize bu anlamda ciddi avantajlar sağlamaktadır.
     Karmaşık ve büyük networkler de en büyük sıkıntı oluşan trafiğin sebebini bulamamaktır. Network Trafik yönetimi yazılımımız tüm networkler de sorunsuz çalışan , bilgi işlem yöneticilerimizin en büyük yardımcısı rolünü sağlayacak profesyonel çözümlerimizden biridir.
     İnternet günümüzde işletmelerin, kurumların ve bireylerin vazgeçilmez bir parçası olmuştur.Bu engin kaynak çok efektif bir kaynak olmakla birlikte olası tehlikeler işletme , kurum ve bireyleri zor durumda bırakmaktadır.İnternet güvenliği konusundaki çözümlerimiz bu risklerin önlenebilmesi noktasında katma değerli çözümleri Anahtar teslim olarak sağlamaktadır.
     Yazılım çözümlerimizden katma değer sağlayacağına inandığımız ISO 27001, BT taşeron şirketleri gibi bilgiyi başkaları adına yöneten kuruluşlar için de oldukça etkilidir. Müşterilerimize bilgilerinin koruma altında olduğu güvencesini vermek adına dönemsel Odit raporlamaları için kullanılabilir.
     Çözümlerimiz siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılama noktasında alternatif fırsatlar oluşturarak teknolojiden optimum faydalanma ve sektörde farklılaşma imkanı sağlamış olur.