Biyometrik Sistemler

BerData Bilişim, Biometri sistem üreticisi Güney Kore menşeili “TRUSTONE GLOBAL Co.Ltd şirketinin Türkiye ve Kıbrıs tek yetkili Distribütörüdür.”

Biyometrik Sistemler

BerData Bilişim,  Biometri sistem üreticisi Güney Kore menşeili “TRUSTONE GLOBAL Co.Ltd şirketinin Türkiye ve Kıbrıs tek yetkili Distribütörüdür.”

Biometri sistemlerde  Dünya’nın en iyi ve en yeni teknolojileri kullanarak rakiplerinden farklı bir noktada olduğunu ispat eden TRUSTONE GLOBAL, Access Kontrol Sistemleri, personel takip, parmak izli geçiş sistemleri ve Dünya’da bir ilk olan çift sensör (Dual Inner Skin) teknolojisini geliştiren ve üreten şirket olmuştur. TRUSTONE GLOBAL ürünlerinde kullandığı LE (Light Emitting Sensor) ve MIS (Multispactral Imaging Sensor) sensörleri ile dünyada biometri pazarında inovasyon gerçekleştirmiştir. Bugün ülkemizde bu konuda faaliyet gösteren birçok yerli ve yabancı firma olmasına rağmen, durmaksızın geliştirilmekte olan en yeni teknolojileri ve firma istek ve ihtiyaçlarına özel çözümler geliştiren, profesyonel yazılım ekibi ile biometri sistemlerde BerDATA Bilişim, Teknoloji olarak farkındalık gerçekleştirmek ve müşterilerine katma değer sağlamanın gayesi içerisindedir.

22 yılı aşkın iş ve sektör tecrübesi ile gerek satış, gerek satış sonrası hizmet anlamında müşterilerine katma değerli çözümler sunmakta, standart paket çözümleri yerine, müşteri odaklı çözümler geliştirmektedir. Sloganımız; “Güvenliğiniz parmaklarınızın ucunda..!” Markamız, geliştirdiği ürünleri en ileri teknoloji ile garanti etmektedir. Hedefimiz; Biometri güvenlik sektöründe ülkemizde yenilikçi bir numaraları şirket olmaktır.

Ürün ve çözümlerimize ilişkin detaylı bilgiye www.trustone.com.tr web adresimizden ulaşabilir, 0212 320 11 33 nolu telefon ile bizimle irtibata geçebilir yada talep ve projeleriniz için info@trustone.com.tr mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı Görüşmek İçin Bize UlaşınBizi Arayın

Çözümlerimiz İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçin.
Bize Ulaşın

Talep Formu

Telefonla yada aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm talepleri 24 saat içerisinde yanıtlamaya çalışıyoruz.