Veri Merkezi Bakım & Destek

Kapsamlı bir hizmet planı, veri merkezi için önleyici bakım, güvenilir 7/24 acil servis ve düzeltici hizmet sağlamak üzere müşterilerimiz için özel olarak değerlendirilmekte ve hassasiyet gösterilmektedir

Veri Merkezi Bakım ve Destek İşletmenliği

BerDATA Bilişim, İşletme ve kurumların kurulu kritik sistemlerin güvenilir şekilde çalışmasını sağlamak ve iş sürekliği için, Uluslararası kalite standartlarında konusunda 22 yılı aşkın teknik tecrübesi ve eğitimli uzman ekibi ile marka bağımsız veri merkezi sistemlerinin bakımlarını en iyi şekilde yapmakta ve siz değerli müşterilerine Veri Merkezi Bakım & Destek işletmenliğinde katma değer ve farkındalık sağlamaktadır.

Kapsamlı bir hizmet planı, veri merkezi için önleyici bakım, güvenilir 7/24 acil servis ve düzeltici hizmet sağlamak üzere müşterilerimiz için özel olarak değerlendirilmekte ve hassasiyet gösterilmektedir. BerData Bilişim, mevcut teknik kaynakları veya özel seçilmiş hizmet iştirakleri aracılığıyla tüm operasyonu sorunsuz yönetmekte, Yönetim ve saha teknisyenlerimiz, üstün hizmet ve veri merkezi operasyon desteği sağlamak için en iyi bilgi birikimine sahiptir.

KORUYUCU BAKIM HİZMETLERİ;
Koruyucu Periyodik Bakım Hizmeti Verilen Sistemler;
 • Marka bağımsız Hassas Kontrollü İklimlendirme sistemleri
  ( Climaveneta, Liebert& Hiros, STULZ, DENCO, RC)
 • Marka bağımsız Gazlı Yangın Algılama ve Söndürme sistemleri
  ( FM-200, Novec 1230 sistemler )
 • Ortam izleme ve denetleme sistemleri (Avtech)
 • Tüm UPS ve Güç sistemleri

Bakımlar belirli zamanlarda planlanmış Periyodik bakımlar olabileceği gibi, işletme istek ve sistemlerin durumlarına göre Aylık bakım anlaşması şeklinde olabilir. Bakımlar, çağrı bazlı 5*8 veya 7*24 şeklinde planlanabilmektedir. İş sürekliliği ve sıfır tolerans çalışma dikkate alınarak ihtiyaç ve lokasyona göre arızi durumlarda 2, 4, 6, 12, 24 veya 48 saat içerisinde müdahale sağlanabilmekte ve yedek parça gerektirmeyen durumlarda verilen servis hizmeti ile sorunlar çözülerek, cihazların verimli çalışması sağlanabilmektedir.

Koruyucu Bakım Hizmeti ile;
 • Cihazların tüm mekanik ve elektronik kontrolleri sağlanır,
 • Olası oluşabilecek arızalar öncesinde tespit edilerek işletmenin iş sürekliliği sağlanır,
 • Mekanik ömrünü dolduran ekipmanların tespitleri yapılarak, arıza öncesi değişimi sağlanır,
 • Kondanser ünitelerinin zaman içerisinde nefes almasına engel olan kirlenmeleri, özel kimyasal ve basınçlı makinalar ile temizliği sağlanır,
 • Cihazların soğutma performans ve Verimliliği artar,
 • Zamanında yapılan bakımlar ve kontroller ile ilk yatırım maliyeti uzun süre korunması sağlanır,
 • İşletmeye maliyet oluşturacak gider kalemleri azalır,
 • Düzenli yapılan bakım ve kontroller ile sistemlerin mekanik ömürlerinin artması sağlanır,
 • Veri merkezi işletmenlerinin iş yükleri ve stresleri ortadan kaldırılarak, cihazların verimli çalışması sağlanır,
 • Bakım ve kontroller ile diğer veri merkezi sistemlerinin otomasyon ve entegrasyonu kontrol edilerek daha büyük sorunların oluşması engellenir,
 • Yapılan bakım ve kontroller ile veri merkezi yönetici ve idarecileri detayları ile bilgilendirilmesi sağlanır,
 • Bakım ve kontroller ile işletmenin yeni yatırımları daha iyi analiz edilebilir, eksiklerin tamamlanması sağlanabilir..

BerDATA Bilişim Teknolojileri, yüzlerce müşterisine katma değerli butik bakım hizmet sağlamakta ve sorunsuz ,stressiz ve memnun müşteri sayısını her geçen gün arttırmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Sizde Veri merkezinizi güvenli ellere teslim etmek ve iş yükünüzü hafifletmek isterseniz, memnuniyetle hazırız.

Bakım & Destek ve servis hizmetlerimizin detayları ile alakalı bizimle info@berdata.com.tr mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilir yada 0212 320 11 33 nolu telefonumuz üzerinde ulaşabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı Görüşmek İçin Bize UlaşınBizi Arayın

Çözümlerimiz İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçin.
Bize Ulaşın

Talep Formu

Telefonla yada aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm talepleri 24 saat içerisinde yanıtlamaya çalışıyoruz.