AVTECH Ortam İzleme ve Denetleme Sistemi

1988'den beri özel bir şirket olan AVTECH Software Inc. (AVTECH), Bilgi işlem odaları, Telekom ve diğer birçok tesis için gerçek zamanlı fiziksel sıcaklık ve ortam izleme çözümlerinin lider geliştiricisi ve üreticisidir

Dünyanın 1 Numara Ortam İzleme ve Denetleme Sistemi

1988’den beri özel bir şirket olan AVTECH Software Inc. (AVTECH), Bilgi işlem odaları, Telekom ve diğer birçok tesis için gerçek zamanlı fiziksel sıcaklık ve ortam izleme çözümlerinin lider geliştiricisi ve üreticisidir. AVTECH’in kendi bünyesinde tasarlanmış donanım ve yazılımın benzersiz kombinasyonu, ürünlerini 196 ülkenin 187’sinde popüler hale getiren kullanımı kolay izleme, uyarı ve otomatik kontrol eylem yetenekleri sunar.

Avtech ürünleri, Beyaz Saray, Pentagon, Birleşmiş Milletler, ABD Hükümeti ve ordusunun tüm şubeleri, tüm ABD eyalet hükümetleri, Fortune 1000’in %90’ından fazlası ve her tür büyüklükteki kuruluşlar dahil olmak üzere dünyanın en güvenli tesislerinden bir çoğunda kullanılan ve hemen hemen her sektörlerde kullanılan Ortam izleme ve denetleme sistemidir. Ürün sanayi sektörü başta olmak üzere, imalat, eğitim, devlet, depo, İT odaları (bilgi işlem – Sistem odaları), Laboratuvar mahalleri, konteyner, kabin, UPS odaları, arşiv mahalleri, soğuk hava depoları, ürün yetiştirme tesisleri, ilaç sanayi, tıp alanında ve son zamanlarda konut projelerinde de aktif olarak kullanılmakta ve her geçen gün farklı alanlarda kullanımı artmaktadır.

Dünya Çapındaki Referanslarımızdan Bazıları

Birincil Çevre Tehditleri

En büyük tehditler, aşırı sıcak ve neme neden olan elektrik kesintileri veya yanlış soğutma & ısıtma, verimsiz güç tüketimi veya arızası, beklenmedik su sızıntısı veya taşmasına maruz kalma olarak gösterilebilir. Kesinti süresine veya kaybına neden olan en yaygın ortam koşulları ve türleri aşağıda gösterildiği gibidir.

BT Ortamları 7 Büyük Tehditleri;

Arıza süresince olay ve kayıpların %30’ u çevre faktörlerinden kaynaklanmaktadır.

İşletmelerin yaklaşık %40’ı (ABD verisi) büyük bir kesinti yaşadıktan sonra çok büyük maddi zararlara uğramakta ve bazı işletmelerin kapandığı bile görülmektedir.

Dikkate Alınması Gereken Önemli Kesinti Süresi ve Gerçekleri;

  • İncelenen tüm veri merkezlerinin yaklaşık %25’i çevre sorunları nedeni ile yılda 5 defadan fazla kesinti yaşadığı görülmüştür.
  • Bu kesinti deneyimlerinin %60’ı yarım günden fazla sürmektedir.
  • Bu kesinti olaylarının %50’sinin maliyeti işletmelere bağlı olarak yaklaşık (işletmeden işletmeye farklılık göstermekle birlikte) 50.000 USD (Amerikan Doları / Herbir olay)
  • Ankete katılanların %98’i, kesinti süresine neden olan BT ortamını ve buna bağlı maliyetleri azaltmanın veya ortadan kaldırmanın 1 numaralı yolunun mümkün olan en hızlı şekilde algılama ve uyarı bildirimi almak, BT ve işletme yönetimi tarafından anında çözüm ve düzeltici eylemde bulunmak olarak sağlanabilmektedir.

ÜRÜNLERİMİZİ VE KISACA ÖZELLİKLERİNİ BELİRTİRSEK;

AVTECH RoomAlert 3E: PoE özelliği, olağan üstü özelliği, küçüklüğü ve ekonomik olması ile AVTECH’in giriş seviyesindeki sıcaklık ve ortam izleme ürünüdür. Düşük bütçeli, dağıtım hacminin büyük olduğu küçük alanlar için mükemmel bir fark sağlar. Bu model aynı zamanda AVTECH’in Işık kulesi ve  Röle anahtarı sensörü için en ucuz çözümüdür. Üzerindeki 1 digital port ve 1 kuru kontak port yuvası genişleme özelliği sağlar. Dahili ısı sensörü ile genişleme imkanı olmayan mahaller için tercih edilebilir. Wi-Fi modeli kablosuz erişim avantajı sağlamaktadır.

AVTECH RoomAlert 3S:  PoE özelliği, gelişmiş güvenlik özellikleri ve daha fazlası;

RoomAlert 3S, AVTECH’in Room Alert Pro güvenli ortam monitörleri serisinin en küçük, en hafif ve en ekonomik modelidir. Dağıtım hacminin büyük olduğu ve DFARS ve NIST Sp 800-171 gibi en iyi güvenlik uygulamalarını takip etmek için veri gizliliği ve güvenlik özelliklerinin istendiği kısıtlı bütçeler ve küçük hacimli alanlar için mükemmel bir çözüm sağlar.

AVTECH ROOMALERT 12S: Gelişmiş güvenlik özellikleri, PoE, Röle çıkışı ve Daha fazlası;

RoomAlert 12S, HTTPS gibi en yüksek güvenlik özelliklerini sunan RoomAlert Pro ürün grubumuzdaki AVTECH’in orta seviye ortam izleme ve denetleme sistemidir. TLS ve SNMP v3. RoomAlert 12E gibi, bu modelde dahili ısı sensörü, bir adet Analog (0-5 VDC) girişi gibi özellikleri sağlar. Ayrıca düşük voltajlı elektrik cihazlarını açıp kapatmak için özel bir röle portuna sahiptir.

Cihaz üzerinde 3 digital port girişi ve 4 adet kuru kontak portu bulunmaktadır.

 

AVTECH ROOMALERT 12ER: Gelişmiş güvenlik özellikleri, PoE, Röle çıkışı ve Daha fazlası;

RoomAlert 12ER, ürün ailesinde AVTECH’in orta seviye ortam izleme ve denetleme sistemidir.  RoomAlert Pro ürün bu modelde dahili ısı sensörü, bir adet Analog (0-5 VDC) girişi gibi özellikleri sağlar. Ayrıca düşük voltajlı elektrik cihazlarını açıp kapatmak için özel bir röle portuna sahiptir.

Cihaz üzerinde 3 digital port girişi ve 4 adet kuru kontak portu bulunmaktadır.

 

RoomAlert 32S: Güvenlik, Güç, Kapasite, Güvenilirlilik ve Gelişmiş Özellikler;

AVTECH Room Alert 32S, HTTPS, TLS ve SNMP v3 gibi protokoller dahil olmak üzere grubumuzdaki en yüksek güvenlik özelliklerini sunan AVTECH’in amiral gemisidir. Room Alert 32E gibi, bu model de çoğu sensör için en yüksek kapasiteyi sunar. Sıcaklığı, nemi ve kendi üzerindeki pili ile kesintisiz bir durum sağlar. Cihaz üzerinde 8 digital port girişi, 16 port kuru kontak portu bulunmaktadır. Bu sayede 30 sensör/aksesuar kapasitesi ile bir çok özelliğin kullanılması imkanı sunmaktadır.

RoomAlert 32ER: Güvenlik, Güç, Kapasite, Güvenilirlilik ve Gelişmiş Özellikler;

Avtech Room Alert 32ER, ortam denetleme aygıtları içinde en tümleşik ve profesyonel çözüm sağlayanıdır. Rack Mount bir çözüm olan 32ER, 8 dijital sensör portu, 16 adet kuru kontak girişi, röle çıkışları, dahili mini UPS’i ve içerdiği benzersiz dahili web arayüzü ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Room Alert 32E gibi, bu model de çoğu sensör için en yüksek kapasiteyi sunar. Sıcaklığı, nemi ve kendi üzerindeki pili ile kesintisiz bir durum sağlar.

AVTECH’in Çevrim içi Oda uyarı sistemi RoomAlert.Com Tam sizin için…

Cihazlarınızı Her zaman… Her Yerden… Yönetin…!

  • Tüm kurulu sistemlerinizin her yerden, her zaman izlenmesine olanak tanır.
  • Yazılım kurulumu, yapılandırma ve e-posta sunucusu yok. Karmaşık yapılandırmalar ve ağ uyumluluğu ile ilgili endişe yok.
  • Sensör ve monitör durumunu, sensörlerin anlık değerlerini, son güncelleme zamanlarını, uyarıları, durumları, son uyarıların zamanları ve alarmların kişilere yönetimi ve daha fazlası,
  • Geçmiş inceleme, analiz ve doğrulama için tüm cihaz veri loğları,
  • İşletmenize benzersiz bakış ve kontrol için patentli Monitör360 teknolojisine sahip olun. Sanal sensörler, bileşik uyarılar ve daha fazlasını isteyin.

AVTECH’in Room Alert Manager Yazılımı Gücü ve kullanım Kolaylığını genişletiyor…

RoomAlert Manager, AVTECH’in “ Keşif, Yönetim, İzleme, Kayıt, Grafikleme, Uyarı, Otomatik Eylem ve daha fazlası” için gelişmiş uygulama yazılımıdır. Bir oda uyarı sistemi satın aldığınızda veya Profesyonel Oda uyarı hesabı hizmetini yükselttiğiniz ÜCRETSİZ  olarak sunulan AVTECH monitörleri için bir arayüz olarak tasarlanmıştır. Room Alert Manager, ağ üzerindeki sınırsız birimleri izler ve tek bir IP adresi üzerinden erişim sağlar. Fiziksel ortam koşulları değiştiğinde kullanıcların anında bilgilendirilmesine, verilerin loglarının alınmasına ve graik ekranına koymasına, desteklenen monitörler için aygıt yazılımını kolayca güncellemesine ve çok daha fazlasına olanak tanır.

AVTECH ürünleri tüm dünyada her tür ve boyuttaki profesyonel iş ortakları ve distribütör firmaları üzerinden projelendirilir ve satılır. BerData Bilişim, AVTECH Ortam izleme ve Denetleme Sistemi Türkiye ve Kıbrıs Tek Yetkili Distribütörüdür. Değerli müşterilerimize arzu ettikleri ve hak ettikleri her türlü yardım, projelendirme hizmetini vermeye, satış ve sonrası hizmetler konusunda en yüksek düzeyde katma değer ve farkındalık sağlamak için buradayız…

Ürün ve çözümlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgiye www.avtechtr.com internet sitemizi inceleyebilir yada 0212 320 11 33 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. E-posta ile erişmek ve projelerini paylaşmak isteyen müşterilerimiz için info@avtechtr.com erişim sağlayabilirler.

İhtiyaçlarınızı Görüşmek İçin Bize UlaşınBizi Arayın

Çözümlerimiz İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçin.
Bize Ulaşın

Talep Formu

Telefonla yada aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm talepleri 24 saat içerisinde yanıtlamaya çalışıyoruz.