Kurumsal

BerData

Berdata Bilişim, 2000 yılında Veri merkezi tasarım ve uygulamaları konusunda uçtan uça çözümler sağlamak amacı ile İstanbul’da kurulmuştur.2000 yılından bugüne kamu ve özel sektör müşterileri başta olmak üzere birçok müşterisine Uluslararası ve ISO27001 kalite standartları doğrultusunda çözümler sunan firmamız, müşterilerine katma değer ve farkındalık sağlamanın haklı gururunu yaşıyor.

Berdata, 2013 yılında USA menşeli AVTECH Environment Monitoring Veri merkezi İzleme ve denetleme ürün ve çözümleri konusunda Türkiye ve Kıbrıs olmak üzere distribütörlük anlaşması imzalamış ve tek yetkili distribütörü olmuştur.

 

Avtech, 182 ülke ve İkiyüzbinden fazla referans müşterisi ile dünyada en çok tercih edilen Veri merkezi izleme ve denetleme sistemi olmuştur. Katma değerli ürün ve çözümleri, yenilikçi Yazılım çözümleri ve çevre birimleri ile müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın bu konudaki taleplerine en iyi şekilde cevap vermekte ve çözüm sağlamaktadır.

Berdata, yine aynı yıl G. Kore menşeli Trustone Biometri ve Güvenlik yazılım çözümleri konusunda da distribütörlük anlaşması imzalamıştır. Trustone Biometri sistemleri, geliştirdikleri dünyada FBI onaylı tek parmak izi okuma sensör teknolojili sistemler ile Biometri sistemlerinde bir İnovasyon sağlamış, güvenlik standartlarında seviyeyi bir üst kademeye çıkararak farkındalık oluşturmuştur. Güvenlik yazılım çözümleri konusunda da butik çözümler geliştirerek müşterilerinin tüm istek ve beklentilerini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Berdata, 2021 yılının son çeyreğinde soğutma teknolojisi ve üretiminde Avrupanın en büyük firmalarından Galletti Group’a bağlı HiReF SpA’nın Türkiye ve Kıbrıs Tek Yetkili distribütörü olmuştur.

 

HiReF SpA, Veri merkezi Hassas Kontrollü İklimlendirme sistemleri, TLC Telekom ve Kabin tip soğutma çözümleri, Konteyner soğutma sistemleri, Adiabatic, databatic, Freecooling Chiller sistemler, Endüstriyel Prosesler, Isı pompası çözümleri, Yüksek performanslı Air sistemler, Hidronik Kitler, Kontrol ve İzleme çözümleri olmak üzere, Veri merkezi, UPS odaları, Arşiv mahalleri, Laboratuvar mahalleri, Pano ve Trafo odaları, Konteyner ve bu tarz kritik mahallerin soğutma, iklimlendirme ve şartlandırma anlamında ihtiyaç duyduğu tüm ihtiyaçları tek elden en “yeni teknolojileri, verimli, çevreci ve en ekonomik şekilde sağlayan” yenilikçi bir firmadır.

Uçtan uca Veri merkezi  ürün ve çözümleri ile Soğutma pazarında sürdürülebilir bir şekilde faaliyet göstermemizi sağlayan şey, işimize olan tutkumuz, Yenilikçi olmamız, müşterilerimizi dinlememiz ve müşteri ilişkilerimizi geliştirmemiz bizi farklı ve özel kılmakta, bu doğrultuda gelecek nesillerimiz için sürdürülebilir bir gelecek sağlamak için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Talep Formu

Telefonla yada aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm talepleri 24 saat içerisinde yanıtlamaya çalışıyoruz.