Veri Merkezi Tasarım & Uygulamaları

Yeni bir veri merkezi planlamak, tasarlamak ve uygulamak veya mevcut sisteminizin verimliliğini artırmak istiyorsanız, BerData Bilişim

Veri Merkezi Tasarım ve Uygulamaları

BerData Bilişim, daha iyi bir hizmet düzeyine sahip olmanız, işletmenizin mevcut ihtiyaçlarını karşılamak ve gelecekteki iş gereksinimlerini planlamak için bir veri merkezi tasarlama sürecinde size rehberlik edecek deneyime sahiptir ve tüm bunları uygun fiyatlarla elde edebilmeniz için veri merkezlerini oluşturan ve birleştiren tüm çözümleri sunmaktadır. Yeni bir veri merkezi veya yeni veri merkezine taşınmanız gerektiğinde, danışmanlarımız, sıfır duruş süresini (zero down time) öngörerek, kesintisiz çalışma (7&24),  tüm veri merkezi yaşam döngüsü içinde endüstri, Uluslararası kalite ve ISO27001 standartlarında ve en iyi uygulamalarla tüm bunları başarmanıza yardımcı olacak ürün ve çözümleri sağlayan ve uygulayan bir şirkettir.

Yeni bir veri merkezi planlamak, tasarlamak ve uygulamak veya mevcut sisteminizin verimliliğini artırmak istiyorsanız, BerData Bilişim Proje yöneticileri, sertifikalı kurum içi ve kurum dışı teknisyenler, veri merkezi tasarımı ve uygulamasına ayrılmış profesyonel mühendisleri ile size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. En son trendlerden ve en iyi uygulamalardan, hangi altyapının kurulacağını belirlemeye kadar, proje ekibimiz, şirketinizin ihtiyaçlarına uyan en iyi çözümü belirlemek için çok çeşitli yeni ürün ve teknolojiler arasında en iyi tercihi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Hizmetlerimiz, Sadece bugün için değil yarın ve gelecek yıllar içinde tam olarak ne kadar alana ihtiyacınız olduğunu belirleyerek boyutlandırma ve tasarımdan proje teslimine ve bilgi aktarımına kadar tüm yaşam döngüsünü kapsar. (Tier 1,2,3 ve 4 seviyeleri) Müşterilerimize en son teknoloji ürün ve en zor talepleri yedekli şekilde karşılayabilecek bir Veri Merkezi tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Veri Merkezi Tasarımı ve Uygulaması için Ana Konular;
  • Tasarım ve Stratejik planlama,
  • Fiziksel Altyapı Planlaması ve Tasarımı,
  • UPS & Enerji Altyapısı Planlama ve Tasarımı,
  • Yapısal Kablolama Planlama ve Tasarımı,
  • IT Cooling & İklimlendirme Altyapısı Planlaması ve tasarımı,
  • Yangın Söndürme sistemleri,
  • Zemin Tasarımı,
  • Kabin & Kablolama Planlama ve Tasarımı,
  • İzleme, Güvenlik Analizi ve Yönetimi,
  • Bakım ve İşletim yönergesi,

İhtiyaçlarınızı Görüşmek İçin Bize UlaşınBizi Arayın

Çözümlerimiz İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçin.
Bize Ulaşın

Talep Formu

Telefonla yada aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm talepleri 24 saat içerisinde yanıtlamaya çalışıyoruz.